Sık Sorulan Sorular

Ben kurulum yapmayı bilmiyorum siz bu hizmeti verirmisiniz ?

  • İlk kurulum yazılımcılarımız tarafından ücretsiz yapılır. Sonraki her kurulum veya ayarlamalar talebi için 150 TL ile ücretlendirilir.

 

Gittigidiyor üzerinden nasıl satın alacağım ?

  • Bizimle iletişime geçerseniz size ödeme sayfası oluşturup ödemenizi yatırıyorsunuz, satış ve kurumu tamamlıyoruz.

 

Domain Değiştirebilirmiyim?

  • Müşteriler domain değiştirme hakkına sahiplerdir bunun için yeni domain lisansı için 150TL ücret talep edilir.

 

Havale ile nasıl satın alacağım ?

  • Satın alma sayfasından havale bölümüne giriniz. Ödemeniz gereken ücreti belirtilen banka hesaplarına yapınız. Ödemeyi yaptıktan sonra satış temsilcimiz ile iletişime geçerek yazılım satışı onaylamasını sağlayarak hemen kuruluma başlıyabilirsiniz.

 

Mevcut yazılıma ek özellikler yaptırabilir miyim ?

  • Bu hizmeti biz vermemekteyiz. Satılan yazılım demo bölümünde gördüğünüz kısıtlanmamış özellikleri ile satılan versiyonudur. Dosyalar arasında bir tek fonksiyon dosyası şifrelidir geri kalan dosyalar şifreli değildir. İsteğe bağlı olarak başka yazılımcı arkadaşlara istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz.

 

 Sanal Pos kurulumunu nasıl yapacağım?
  • Sanal pos hizmeti almanız için size firma öneriyoruz %35 komisyon oranıyla anlaşmış olduğumuz firma kurulumunu yapıp size teslim ediyor. Siz daha düşük komisyonlu bir sanal pos bulursanız kendiniz herhangi bir yazılımcıya entegre ettirebilirsiniz.

 

Ücretsiz hizmetleriniz nelerdir ve Teknik destek nasıl alacağım?

  • Yazılım ilk bir ay ücretsiz arkadaşlık sitesini başarıya ulaştırma ve tiyoları hakkında ücretsiz hizmet verir. Yazılımsal sorunlar hakkında 1 ay ücretsiz hizmet verir. Her an danışabilirsiniz. Bu süre dışına çıktığında alacağınız tüm hizmetler yazılım ekbinin belirlediği ücretler doğrultusunda güncelleme yapılacaktır. Not: satın aldığınız lisans geri iade edilemez.

 

 v3 Versiyonundan v4 versiyonuna geçiş yapabilir miyim ?
  • v3 versiyonundan v4 versiyonuna sadece eski müşterilerimiz yapabilir. v3 müşterimiz v4 versiyonuna geçiş yaptıktan sonra 3 ay sitesini satamaz. v3 versiyonunu eski bir müşterimizden satın alan kişi 3 ay boyunca v4 e geçiş yapamaz. V4 ye geçiş ücretinin ucuz olma sebebi eski müşterilerimize bir ayrıcalık amaçlı yapılmıştır. Bu işin ticarete dökülmesini amaçlamamaktadır. v3 güncelleme kampanyası üzerinden satış politikası yapılmamalıdır.

 

V4 Yazılımın çalışması için sistem gereksinimi nedir ?

  • Yazılımın çalışması için PHP5, MYSQL5 ve sunucunuzda son sürüm ioncube yüklü olmalıdır. Sunucu seçimi olarak en iyi verimi alabilmek için Linux sunucu ve panel olarak ise Cpanel tercih edilir. sunucu da allow_url_fopen, output_buffering ve register_globals değişkenlerinin açık olması gerekmektedir. Not:Bu sistem gereksinimleri olmayan hostingde kurulan sitede sorun olursa bu script ile alakalı bir proplem olmadığından dolayı bizimde yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Hosting firmanıza bu sistem gereksinimlerini belirtiniz. Tarafımızca sunucu optimizasyonu yapılmaz.
© Sponsor : Webmas Bilişim Hizmetleri