8077

Arkadaş Arıyorum | Ücretsiz arkadaşlık sitesi

Arkadaş Arıyorum

Arkadaş bulmak ve arkadaşlık kurmak bir anlamda çok kolay gibi görünürken aslında bir taraftan da çok zordur. Güzel bir arkadaşlık insanın sahip olabileceği en güzel değerdir. Eğer bu arkadaş hayat arkadaşı olacak kişi ise bunun değeri paha biçilemez. Çünkü sizin diğer yarınız olacak, ruh ikiziniz olacak, hayatı paylaşacağınız ve yaşamınıza beraber devam edeceğiniz, her şeyinizi paylaşacağınız, sizin hayat boyu yoldaşınız olacak kişi ile olan birlikteliğiniz basit gibi görünen bir arkadaşlıkla başlayacaksa bu gerçekte kutsal bir arkadaşlıktır.

Sitemizde her kesimden, her türlü ahlaki değerlere önem veren, her inanca saygılı, maddi ve fiziksel anlamda her türlü kişilerin bir araya gelerek kendilerine uygun olan, kendileri gibi hisseden, düşünen ve yaşaya kişileri bir araya getiren bir platform bulunmaktadır.

Burada kişiler kendi, inanç, kendisi gibi hayat tarzını benimsemiş, kendileri gibi düşünen kişileri bir arada bulabilecektir. Hatta fiziksel anlamda engelli arkadaş arıyorum demek bile burada mümkündür, çünkü sitemiz engelli insanlara da değer vererek onların da kendilerine uygun eş bulmalarını amaçlamaktadır.

Hayatın bazı gerçekleri vardır. Evlenmiş ve boşanmış olan bir erkeğin kolay kolay evlenmemiş bir bayan arkadaş bulması, bulsa da bu birlikteliği evliliğe taşıması herkes için her zaman mümkün olmamaktadır. İşte bu gibi kişiler dul bayan arıyorum diyerek sitemizde aradığı arkadaşlığı bulabilecektir.

Sitemiz üzerinde dilediğiniz arkadaşlığı kurmak çok kolaydır. Bunun için yapmanız gereken öncelikle sitemizden üyelik alarak kendi profil bilgilerinizi oluşturup bir takım, sizi hızlı olarak genel anlamda tanımaya yönelik bilgilerinizi girmektir. Bu bilgiler profil isminiz, yaşınız, nerede yaşadığınız, boyunuz, kilonuz, ten, göz renginiz gibi temel bilgiler ve bununla beraber kendinizi kısaca tanıtacağınız bilgilerdir. Burada burcunuzdan tutun da sizin için önemli olan konular, hassasiyet duyduğunuz hususlar, hobileriniz, sevmediğiniz şeyler gibi kendinizi tanıtmaktır.

Burada hemen şunu ifade etmeliyiz ki, sitemizin asıl amacı gerçek kişilerin, gerçek ilişkiler kurmasına yardımcı olmak ve aracılık etmektir. Bu nedenle sitemizde üyelik açıp profil oluşturmak tamamen ücretsiz olup karşılıklı olarak mesajlaşmak ve bu şekilde kendi telefon numaralarınızı alarak birbirinizle kendi telefonlarınızla irtibat kurmanıza yardımcı olmak hepsi ücretsizidir. Ancak bu, durum suiistimale açık olmaması için site yönetimi –admin- tarafından kontrol altına alınmakta, üyelikler admin kontrolünden geçtikten sonra, Kötü amaç hissedilmediğinde onay verilmektedir. Bu nedenle sitemizde bayan arkadaş arıyorum diyen veya erkek arkadaş arıyorum diyen gerçek kişiler, gerçek arkadaşlık kurmak için bulunmaktadırlar.

Günümüzde pek çok internet sitesinde bayan arkadaş arıyorum dediğinizde belirli bir ücret talep edilmekte ve bu bayanlarla konuşmanız tamamen ücretli olarak gerçekleşmektedir. Üstelik bu sitelerdeki arkadaşlıklar paranız kadardır. Yani siteye para yatırmadığınız takdirde arkadaşlığınızın devam şansı yoktur. Aslında bunun adı arkadaşlık sitesi değil gerçekte sohbet sitesidir.

Biz ise size ücretli sohbet değil gerçek arkadaşlık imkanı sunmaktayız. İster bayan arkadaş arıyorum, ister erkek arkadaş arıyorum, isterseniz dul bayan arıyorum deyin tam aradığınız kriterde gerçek arkadaş bulacaksınız.

Sitemiz üzerinden bulduğunuz kişilerin çoğu gerçek arkadaşlık aradığı için telefon numaralarını gizli tutmakta ve görünmemektedir. Bu nedenle ilk olarak kriterlerinize uygun arkadaş buluğunuzda sitemiz üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Bu durum her iki taraf için de güven oluşması açısından aranılan bir durumdur.

Sitemiz üzerinden mesajlaşarak aranızda oluşan sohbet ve güvenden sonra birbirinizin telefon numaralarını alarak doğrudan kendi telefonlarınızdan irtibata geçebilirsiniz. Artık bundan sonrası size kalmış. Arkadaşlığınızı ilerletmek, geliştirmek, buluşup daha yakından tanışmak ve bu beraberliği ilişkiye dönüştürmek sizin elinizdedir.

Bize düşen sizin için aradığınız arkadaşlığı bulacak gerçek kişileri bir araya getirmek ve arkadaş olmanıza yardımcı olmaktır. Size düşen ise sitemiz üzerinden aradığınız kriterlerde arkadaş bulup bu arkadaşlığı istediğiniz seviyeye çıkarmaktır.

www.onayaz.com

Etiket

Bilgi Formu

© Sponsor : Webmas Bilişim Hizmetleri