3928

Arkadaşlık Scripti

Arkadaşlık Scripti

Siz de arkadaşlık scripti kullanarak bir arkadaşlık sitesi mi kurmak istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Arkadaşlık scripti kullanarak arkadaşlık sitenizi hemen açabilirsiniz. Arkadaşlık scripti ülkemizde piyasaya çıkmış olan ilk scriptler arasında yer almaktadır. İçerisinde barındırdığı birçok özellik sayesinde kullanıcı dostu ve insanları sıkmayan ara yüzü ile ilgi çekici bir scripttir. Üstelik scriptimizde bulunan dil desteği sayesinde farklı dillerde de hizmet verebiliyorsunuz. Sadece Türkiye’de sınırlı kalmayarak dilediğiniz ülkede arkadaşlık siteleri açabilirsiniz. Arkadaşlık sitesi kur ve insanları bir araya toplamaya başla. Geçmişte oldukça popüler olan bu tarz arkadaşlık siteleri günümüzde popülaritesini tekrar kazanmaya başlamaktadır. Php sosyal ağ sitesi olan bu arkadaşlık scripti seo ya uyumludur ve içerisindeki özel kodlama sayesinde Google da hızlı bir şekilde yükselişe geçebilmektedir. Arkadaşlık scripti kullanıcılarını içerisinde tutmayı hedefleyen bir yazılımdır. Kullanıcıların sistemde daha fazla vakit geçirebilmesi adına özel oyunlar dahi eklenmiştir.

Arkadaşlık scriptini kullanarak açacağınız arkadaşlık sitelerinde insanları bir araya getirebilir ve onlara çeşitli özellikler sunarak bu sitenizden gelir dahi elde edebilirsiniz. Herkesin de bildiği gibi birçok arkadaşlık sitesinde gold üyelik bulunmaktadır. Bu gold üyeliği dilediğiniz fiyatlara satarak kullanıcılarınıza farklı hizmetler sunabilmektesiniz. Üstelik bu ayarları script üzerinden kolayca ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Arkadaşlık scripti günümüze ayak uydurabilen bir scripttir. Zaman içerisinde günümüzün teknolojik gelişmelerine bağlı olarak sistemde güncellemeler yapılmaktadır. Geçmiş zamanlarda arkadaşlık scripti v3 yayındaydı ve zaman içerisinde yapılan gelişmeler ile birlikte arkadaşlık scripti v4 yayınlandı. Arkadaşlık scripti v4 içerisinde öncelikle mobil tarafta güncellemeler yapıldı. Mobil tarafta yapılan güncellemeler sayesinde sistem tamamen mobile uyumlu hale getirildi. Arkadaşlık sitesi kur ve sen de insanları bir araya getirerek bir gelir kapısına sahip ol. Herkesin de bildiği gibi internet kullanımının %80i artık mobil olarak gerçekleşmekte bu nedenle de mobil arkadaşlık scriptleri çok önemli bir yer kazandı. Sistemin mobile uyumlu olması sayesinde kazancınızı rahatlıkla katlayabileceksiniz. Ayrıca sistemde insanları gold üye olmaya teşvik edici özellikler de bulunmaktadır.

Php sosyal ağ sitesi webmasterların da ilgilisini çekiyor. Arkadaşlık scripti php tabanlı ve açık kaynak kodlu olduğundan dolayı sistem üzerinde ufak değişikliklere de izin verilmektedir. Arkadaşlık scriptinin diğer özelliklerine bakmak için sitemizde bulunan arkadaşlık scripti özellikleri bölümüne göz atabilirsiniz. Arkadaşlık sitesi kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sisteme ödemenizi yaptıktan sonra gerekli destek sonuna kadar sağlanmaktadır. Eğer daha önce bu tarz bir script kullanmadıysanız ve bu konulara yabancıysanız destek alarak scriptin kurulumu konusunda yardım alabilirsiniz.

Arkadaşlık scripti tamamen kullanıcıları gold üye olmaya teşvik edici yapıdadır. Çeşitli yöntemler ile üyelere ulaşarak onlarla otomatik olarak etkileşime geçmektedir. Bot kullanıcılarınız normal üyelere mesajlar atar ve üyeleriniz bu mesajlara cevap verebilmek için gold üye olmak zorunda kalırlar. Ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Sistemimizde bulunan ödeme yöntemlerinden size uygun olan bir tane yöntemi seçerek hemen ödemenizi yapabilir ve destek alarak scriptin kurulumunu isteyebilirsiniz. Arkadaşlık siteniz kısa süre içerisinde kurularak üyelerine hizmet vermeye hazır bir şekilde bekleyecektir. Arkadaşlık scripti fiyatı konusunda ana sayfamızda bir liste bulunmaktadır. Bu listeden fiyatlara bakabilir ve size uygun olan planı tercih edebilirsiniz. Çeşitli özelliklerin bulunduğu planlardan hangisi hoşunuza giderse onu satın alın ve hemen arkadaşlık sitenizi aktif ederek para kazanmaya başlayın. Arkadaşlık scriptine ödemeyi 1 defaya mahsus yapıyorsunuz ve ömür boyu o scripte sahip oluyorsunuz. Aldığınız lisans domaine tanımlanmaktadır ve sadece tanımlanan domainde çalışmaktadır.

Arkadaşlık Scripti V4 Ekran Görüntüleri

 

 

Etiket

Bilgi Formu

© Sponsor : Webmas Bilişim Hizmetleri