2804

Arkadaşlık Yazılımı

Php Arkadaşlık Yazılımı

Arkadaşlık yazılımı ile kurulan siteler günümüzde son derece popüler sitelerdir. Bu sitelerde insanlar birbirleri ile tanışarak bir ilişki yaşıyorlar. Arkadaşlık yazılımı kurularak açabileceğiniz bu sitelerden güzel gelirler de elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık siteleri uzun yıllardır tercih edilen sitelerdir bunu herkes bilmekte. Günümüzün sosyal medya sitelerinde insanlar birbirleri ile arkadaşlık kurabiliyorlar fakat bu arkadaşlıkları gerçekten arkadaşlık boyutunda kalıyor. Arkadaşlık sitelerinde ise durum biraz daha farklı. Arkadaşlık sitesi kur ve sen de insanları bir araya getirerek para kazanmaya başla. İnternetten para kazanmanın kolay ve zahmetsiz bir yolu olan arkadaşlık sistemleri sayesinde artık bu işten anlayan herkes zengin olabilecek. Php sosyal ağ sitelerinden bir tanesi olan arkadaşlık yazılımı sayesinde isteyen herkes arkadaşlık sitesi açabilecek.

Arkadaşlık sitesi scripti ücretli olarak sunulan bir hizmettir fakat bu ücretin çok daha fazlasını kısa süre içerisinde geri kazanabiliyorsunuz. Tabi bunu üyelerinizden elde ediyorsunuz. Ayrıca alacağınız reklamlarla da gelir kapısı elde etmeniz mümkün. Arkadaşlık sitesi scriptinin birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri merak ediyorsanız scriptin tanıtım sayfasına bakabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlık yazılımı konusunda bilgi edinebilirsiniz. Arkadaşlık yazılımı depo sitesine de bakarak ne denli kullanışlı ve göze hoş gelen bir site olduğunu görebilirsiniz. Arkadaşlık sitesi bedava olarak da çeşitli scriptler piyasada dolaşmaktadır. Fakat bu scriptler de genelde birçok açık bulunmaktadır. Bunun yanında çeşitli özellikler de aktif değildir. Sitede bulunan açıklar nedeni ile her gün saldırılar almanız muhtemeldir. Ayrıca özelliklerin kısıtlı olması da kullanıcılarınızın sitede kalma sürelerini etkilemektedir. Hatta gold üye olma ihtimallerini dahi düşürmektedir. Arkadaşlık yazılımı ile bunlar ortadan kalkıyor. Tamamen kullanıcı dostu bir yazılım olan arkadaşlık yazılımı sayesinde sitenize üye olan kullanıcılar hem sitede çok daha fazla zaman geçirecek hem de içeriğinde barındırdığı birçok özellik sayesinde onları gold üye olmaya teşvik edecek. Gold üyelere tanınan özellikleri kullanabilmek adına gold üye servisine geçen kullanıcılar diledikleri gibi sisteminizde gezinebilecekler.

Arkadaşlık yazılımı kaliteli bir yazılım olduğundan dolayı günümüzün internet kullanımının büyük bir çoğunluğunu oluşturan mobil kullanıcılara da hitap etmektedir. Özel yazılımı sayesinde mobil site uyumu %100 e getirilmiştir. Mobil olarak da kullanıcılar arkadaşlık sitenize girebilecekler ve saatlerce vakit geçirecekler. Php sosyal ağ sitesi olan bu yazılım ile kendi sosyal ağınızı kurarak insanları bir araya getireceksiniz. Sadece para kazanmak için değil bir şeylere hizmet etmek için de bu arkadaşlık yazılımı nı kullanabilirsiniz. Kendi sosyal ağınızı ücretsiz olarak insanlara sunabilir ve çeşitli başarılar elde edebilirsiniz. Arkadaşlık sitesi scriptini satın aldıktan sonra ne tarz bir site açacağınız tamamen size kalmış durumda. Arkadaşlık yazılımı günden güne kendisini geliştirebilen sürekli güncel kalabilen bir yazılımdır. Yakın zamanda çıkan arkadaşlık yazılımı v4 de bunun göstergesidir. İnternet dünyasında ki gelişmeler ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda güncellemelere yön verilmektedir. Bu güncellemeler sayesinde gold üyelik satışlarında artış ve insanların sitede kalma sürelerinde artış gözlemlenmektedir. Arkadaşlık yazılımının diğer tüm içerikleri ve özellikleri için sitemizde ki ilgili bölümü ziyaret ederek demo sitemize göz atmanızı öneririz. Daha önce gördüğünüz arkadaşlık yazılımlarından tamamen farklı ve tamamen kullanıcıyı gold üye çekmeye teşvik edecek bir yazılım olduğunu göreceksiniz. Artık sizin de bir php sosyal ağ siteniz olacak ve insanları bir araya getirerek para kazanmaya başlayacaksınız. Eğer doğru hizmet vererek insanları sitenize çekmeyi başarırsanız sizlerde yüksek rakamlar kazanabileceksiniz. Arkadaşlık sitesi kur ve hemen para kazanmaya başla.

Arkadaşlık Yazılımı Mobil Ekran Görüntüleri

Php Arkadaşlık Yazılımı

arkadaşlık yazılımı

arkadaşlık sitesi yazılımı

 

Etiket

Bilgi Formu

© Sponsor : Webmas Bilişim Hizmetleri